Nealko kapky BitterLiebe 50ml - Lahodné hořké kapky

Potravinový doplněk s rostlinnými a bylinnými extrakty.

15 vybraných přírodních bylin s přirozeně se vyskytujícími hořkými látkami a zinkem

✅ hořké kapky bez alkoholu a s bio jablečným octem
✅ jemnější chuť
✅ pro mlsaly
✅ zinek přispívá k normalizaci látkové výměny sacharidů

MADE IN GERMANY. Vyrobeno v Německu. Všechny naše produkty značky BitterLiebe pocházejí z Německa a zde také byly s tou největší pečlivostí vyrobeny. Látky v nich obsažené jsou vždy testovány na přítomnost těžkých kovů a pesticidů, a tak si můžete být jisti, že se k vám dostane výrobek skutečně té nejvyšší kvality.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 101
495 Kč
Nealko kapky BitterLiebe 50ml - Lahodné hořké kapky
210104 Mild Website
Novinka

Zase tě tvůj vnitřní mlsoun dráždí a jako každý večer u televize se na tebe směje v podobě sáčku s chipsy nebo tabulky čokolády? Vyzkoušej místo toho hořké kapky BitterLiebe. Perfektní jsou také po jídle místo sklenky něčeho ostřejšího nebo šálku kávy.
Dopřej kapkami BitterLiebe svému tělu znovu hořkou chuť, kterou už téměř ztratilo, a na vlastní kůžu poznej ozdravnou sílu hořčin (hořkých látek přirozeně obsažených v rostlinách a bylinách), které ti pomohou se znovu cítit lépe.
Naše jemné kapky BitterLiebe obsahují pouze ty nejcennější hořčiny z patnácti vybraných přírodních bylin a navíc jsou obohaceny o zinek. Ten přispívá k normalizaci látkové výměny sacharidů (cukrů) a podporuje acido-bazickou rovnováhu v těle.
Díky praktickému dávkování pomocí pipety můžete kapky BitterLiebe bez obav nosit v kabelce a brát je kamkoliv s sebou.

Doporučené užívání
Doporučujeme užívat třikrát denně po 25 kapkách (jedna dávka odpovídá cca půlce pipety) před jídlem nebo po něm. Kapky nakapejte na jazyk a nechte je volně rozplynout. Toto doporučené denní množství nepřekračujte / nesmí být překročeno. Stejně tak, jako jste si dokázali zvyknout na chuť sladkou, kyselou, slanou, pálivou a kořeněno-slanou (typickou pro asijskou kuchyni - sójové a rybí omáčky apod.), dokážete si zvyknout i na chuť hořkou.

Upozornění:
Potravinové doplňky by se neměly používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Udržujte je mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné. Výrobek skladujte na chladném, suchém a temném místě.

Kombinovatelnost s dalšími produkty obsahujícími přírodní hořčiny
Hořké kapky BitterLiebe můžete kombinovat s našimi dalšími produkty, například s kapslemi BitterLiebe. Doporučené dávkování u jednotlivých produktů zůstává stejné, i když jich užíváte více najednou.

Složení:
Kvalitu našich tinktur opravdu velmi střežíme a dbáme na to, aby vždy byla excelentní:

✅ z vybraných přírodních bylin
✅ 100% přírodní obsažené látky
✅ veganské a bez lepku
✅ neobsahují žádné přídatné látky

Složení:
Glycerin, bio-jablečný ocet, voda, výtažky ze sušených rostlin a bylin (nať artičoku, zeměžluč, nať pelyňku, kořen hořce, kořen anděliky lékařské, plod pomerančovníku, řebříčková nať s listy, kořen zázvoru, kardamom se slupkou, kořen kurkumy, kořen pampelišky, kořen cicváru, hořký fenykl, listy levandule, semínka černého kmínu), sulfát zinku (0,13 %). Obsažený zinek podporuje účinek jablečného octa a použitých bylin.

Denní dávka (3 x 25 kapek) obsahuje následující množství výtažků* ze sušených rostlinných plodů, sušených bylin a minerálních látek na jejich celkový objem v jablečném octě/glycerinu/vodě

 

 

Obsah látek

 

mg

zinek

(20 % RHDP**)

2,0

 

Výtažek z kořene hořce

5,5:1

8,0

Výtažek z natě artičoku

6,5:1

7,7

Výtažek z kořene pampelišky

6:1

5,1

Výtažek ze zeměžluči

13:1

3,7

Výtažek z kořene zázvoru

14:1

2,1

Výtažek z natě pelyňku

28,5:1

1,7

Výtažek z plodu pomerančovníku

27:1

1,1

Výtažek z listů levandule

10,5:1

0,9

Výtažek z kořene anděliky lékařské

55,1:1

0,5

* přepočtené množství extraktu v suchém stavu
** RHDP = referenční hodnota denního příjmu dle nařízení EU 1169/2011

V čem se liší od originálních kapek BitterLiebe
Na rozdíl od originálních kapek BitterLiebe, ve kterých byl nosičem kvalitní alkohol, v této jejich jemné verzi působí výtažky z léčivých bylin prostřednictvím jablečného octa, glycerinu a vody.
Celé dlouhé měsíce jsme vyvíjeli a následně testovali tuto novou a komplexní metodu, než jsme konečně mohli být spokojeni s výsledkem, a to nejenom co se účinků bylin, ale i chuti týče. A tak můžeme říct, že tato kombinace je ve své receptuře a účincích zcela jedinečná v celé Evropě.
Díky inovativnímu přístupu výroby jsme se mohli zcela vzdát alkoholu, a kapky jsou tak chuťově mnohem jemnější. Proto je mohou užívat i lidé, kteří alkohol nesmějí nebo ho nechtějí. Přesto prosím stále mějte na paměti, že pro nejlepší dosažené účinky bylinných výtažků je alkohol přeci jen pořád tím nejlepším nosičem a že v originálních kapkách BitterLiebe je na přepočtenou denní dávku toho "čistého" alkoholu velmi málo.
Díky této jemnější verzi kapek se nám ale přesto podařilo dosáhnout velmi podobných dobrých výsledků jako v jejich originální verzi.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 8.8.2023
Usnadňuje trávení. Za mě, opravdu lahodné kapky.
5
EP Avatar autora | 2.7.2023
Pro mě, opravdu lahodné, hořké kapky na podporu trávení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: