Kapsle na podporu imunity - balení na 1 měsíc (90 kapslí)

Potravinový doplněk.

Komplex hořkých látek obohacených o přírodní vitamín C pro váš imunitní systém!

Obsahuje čtyři účelně vybrané rostlinné látky s přirozeně se vyskytujícími hořčinami obohacenými o stoprocentně přírodní vitamín C.

✅ vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému
✅ vitamín C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
✅ pro váš celkový pocit pohody a zdraví

MADE IN GERMANY. Vyrobeno v Německu. Všechny naše produkty značky BitterLiebe pocházejí z Německa a zde také byly s tou největší pečlivostí vyrobeny. Látky v nich obsažené jsou vždy testovány na přítomnost těžkých kovů a pesticidů, a tak si můžete být jisti, že se k vám dostane výrobek skutečně té nejvyšší kvality.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 98
475 Kč
Kapsle na podporu imunity - balení na 1 měsíc (90 kapslí)

Potřebujete více hořké chuti!

Objevte sílu přírodních hořčin obohacených o vitamín C pro správnou funkci vašeho imunitního systému!

Díky našemu produktu Bitter Immun Komplex dodáte svému tělu všechny potřebné látky pro jeho silný imunitní systém: přirozeně se vyskytující hořčiny, rostlinné látky, vitamíny a minerály, všechny naprosto přírodního původu. V těchto kapslích se k vám dostává plně přírodní rostlinná a bylinná síla, kterou jako když najdete nejenom v zimních měsících, ale během celého roku, abyste se cítili zdraví a fit.

V důsledku průmyslového zpracování potravin a výroby hotových pokrmů z naší stravy zcela vymizela hořká chuť. A dokonce primárně hořké potraviny, například salát rukola nebo čekanka, už dávno nechutnají tak hořce jako dřív. A tak ani náš chuťový smysl, zvlášť jeho rozlišovací schopnost pro hořkou chuť, není rozvíjen, i když hořčiny mají na naše zdraví znatelně pozitivní vliv. Pro zdravou a vyváženou stravu jsou hořké látky naprosto rozumnou součástí.

Naše kapsle Bitter Immun Komplex představují jedinečnou kombinaci účinných přírodních látek, a to ve vysoké koncentraci a navíc v pohodlné formě kapslí. Přidaný vitamín C pochází z exotického ovoce Camu Camu. A je to právě tento vitamín, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a přispívá k normální funkci imunitního systému.

Díky této jedinečné kombinaci hořkých látek je vitamín C mnohem lépe stravitelný, na rozdíl od vitamínu C podávaného ve formě čisté kyseliny askorbové.

Naše kapsle Bitter Immun Komplex s vitamínem C obsahují pouze ty nejcennější účinné látky ze čtyř vybraných přírodních bylin a jako všechny produkty značky BitterLiebe jsou zcela veganské.

Díky praktické formě v kapslích se skvěle hodí k užívání s jídlem.

Doporučené užívání
Doporučujeme užívat dvakrát denně jednu kapsli spolu s jídlem, dostatečně zapít vodou.

Upozornění
Potravinové doplňky by se neměly používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučené denní dávkování nesmí být překročeno. Udržujte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti a těhotné. Výrobek skladujte na chladném, suchém a temném místě.

Kombinovatelnost s dalšími produkty obsahujícími přírodní hořčiny
Kapsle Bitter Immun Komplex můžete kombinovat s našimi dalšími produkty, například s kapkami nebo dalšími kapslemi s hořčinami. Doporučené dávkování u jednotlivých produktů zůstává stejné, i když jich užíváte více najednou.

Složení
Kvalitu našich výrobků BitterLiebe opravdu velmi střežíme a dbáme na to, aby vždy byla excelentní:
✅ z vybraných přírodních bylin
✅ 100% přírodní
✅ veganský a bez lepku
✅ neobsahuje další přídatné látky

Složení:
Výtažek z ovoce Camu Camu (54 %) s obsahem přírodního vitamínu C, pomocná látka: hydroxypropylmethylcelulóza; výtažek z kurkumy, výtažek z hroznových jader, výtažek ze zázvoru. 

Obsah látek

2 kapsle denně

% RHDP*

Curcuminoide (látka obsažená v kurkumě)

166 mg

**

Vitamín C

152 mg

190

OPC (látky obsažené v jádrech hroznů)

71 mg

**

Gingerol (látka obsažená v zázvoru)

2,5 mg

**

* RHDP = referenční hodnota denního příjmu dle dodatku XIII, část A, č. 1 nařízení EU č. 1169/2011
** není stanovena žádná referenční hodnota denního příjmu

Vitamín C v tabletách - přirozeně dobrý
Určitě jste už slyšeli o této malé zázračné "zbrani", která propůjčuje našemu imunitnímu systému sílu a extra porci výkonnosti. Řeč je o vitamínu C. Tento vitamín zastává v našem těle celou řadu důležitých funkcí a úkolů a přispívá k celkovému pocitu dobrého zdraví a pohody. Přesto si ho ale náš organismus neumí sám vyrobit a ani si ho uložit do zásoby. Proto je odkázán na náš příděl zvenčí, na naši stravu nebo ještě lépe: na potravinové doplňky, které svému tělu a tím i sobě dopřejeme.

Vitamín C v tabletách pro naše zdraví
Tento hodnotný vitamín C se také nazývá kyselina askorbová a nejčastěji ho najdeme v čerstvém ovoci a zelenině - a také v našich kapslích Bitter Immun Komplex obohacených o přírodní vitamín C. Jeho denní dávka činí pro ženy asi 95 mg a pro muže 110 mg. Toho lze dosáhnout buď stravou, nebo mnohem pohodlněji použitím našich tablet. Pokud tuto doporučenou denní dávku překročíte, nic se nestane, naopak svému tělu dopřejete ještě nějakou tu energii navíc.

Posílit imunitní systém - s vitamínem C, samozřejmě!
Vysoce koncentrovaný přírodní vitamín C je váš nový "obranný chvat", jakmile na vás zaútočí nachlazení, únava nebo stavy vyčerpání. Tento vitamín má totiž několik vlastností, které vás připraví na všechno, co vás během dne čeká, ať už je to sport, náročná práce nebo jenom chcete něco udělat pro zdraví. Podpoří vás ve všem. Ze všeho nejvíc posílí váš imunitní systém. Nedovolte chřipce nebo nachlazení, aby vás skolily; místo toho je posaďte na vlak a zamávejte jim na rozloučenou: "Šťastnou cestu... ale beze mě!"

Přírodní vitamín C v kapslích Bitter Immun Komplex se ale nestará pouze o to, abychom byli zdraví, ale také o to, abychom dobře vypadali. Jako přírodní antioxidant totiž chrání naše tělo před volnými radikály, které jsou mimo jiné odpovědné za předčasné stárnutí buněk. A kromě toho může tento antioxidační účinek příznivě ovlivnit i negativní následky stresu, který na nás dnešní uspěchaná doba má. Taková obrovská doslova super-síla se skrývá v těchto malých kapslích. Mějte z ní tedy užitek i vy a objednejte si naše kapsle s přírodním vitamínem C a hořčinami.

Nová síla díky vitamínu C
Kyselina askorbová alias vitamín C je takový multitalent. Posílí naše tělo a celkově podpoří naše zdraví tak, že se budeme cítit lépe. Chcete konkrétní příklady? Tady je máte:

  • Vysoce koncentrovaný přírodní vitamín C pomáhá zvýšit vstřebatelnost železa, ke které dochází ve střevech. Více vitamínu C tedy znamená i více železa, které je zase základním stavebním kamenem pro krvetvorbu.
  • Vitamín C se podílí na celé řadě procesů látkové výměny v organismu.
  • Vitamín C podporuje organismus v tvorbě kolagenu a vazivové tkáně.
  • Přispívá ke vzniku určitých signálních molekul důležitých pro "komunikaci" mezi jednotlivými buňkami.
  • Vitamín C podporuje tvorbu některých hormonů štítné žlázy a nadledvinek.
  • Přírodní vitamín C urychluje hojení ran.
  • A z vitamínu C má svůj užitek nejenom naše tělo, ale i duše. Pravidelnou konzumací vitamínu C můžeme přispět ke zlepšení nálady a celkovému vnitřnímu "projasnění".

Vysoce koncentrovaný vitamín C v našich kapslích skutečně představuje takový "balíček zdraví". Zní to až příliš dobře na to, aby to byla pravda? Ale je to tak a s tímto vitamínem skutečně pro sebe děláte spoustu dobrého. Už dvě kapsle denně stačí, abyste přijali 152 mg vitamínu C. Spolu se zdravou a pestrou stravou si tak dopřejete všechny výživové látky, které vaše tělo potřebuje. A když navíc přidáte nějaké ty hořčiny... nepřekonatelné!

Skrytá síla hořkých látek
Hořké látky jsou alfou a omegou, pokud jde o zdravé trávení. Tyto chuťově ne zcela oblíbené látky se přirozeně vyskytují v některých druzích zeleniny, například růžičkové kapustě, artičoku nebo v salátu rukola. Najdeme je však i v některém ovoci, typickým příkladem je grepfruit. My z BitterLiebe jsem pro vás tuto dlouho opomíjenou přírodní sílu hořčin znovu  objevili a zpřístupnili vám je v pohodlné formě kapek či kapslí.

Ruku na srdce: jak to máte vy - máte rádi hořké ovoce? Nebo si vysloveně pochutnáváte si na hořké zelenině? Upřímně, hořká chuť nikoho příliš nepřitahuje a opravdu chutná jen málokomu. A tak se postupně z našeho jídelníčku vytrácí. Že spolu s ní ale zároveň mizí důležitá výživná hodnota, už neví skoro nikdo. A přitom téměř každá oblast v našem těle obsahuje receptory na takzvané hořké látky. Tyto receptory jsou pak místem, kde dochází k jejich stimulaci a ony mohou "dělat svou práci". Tím nejoblíbenějším vedlejším účinkem hořkých látek a jejich působení v našem těle je, že se po jídle můžeme cítit mnohem lépe. To proto si po jídle často dáváme espresso nebo rovnou stopečku něčeho ostřejšího. A kromě toho hořké látky snižují naši chuť na sladké, proto jsou ideální pro každého mlsala, který neví, kdy přestat.

Vitamín C a hořké látky - vaše eso v rukávu
V našich kapslích Bitter Immun Komplex s vitamínem C jsme účelně spojili léčivou sílu kyseliny askorbové a přírodních hořčin. Všechny tyto přírodní látky doslova nakopnou váš imunitní systém a dají vám sílu na všechno, co vás během dne čeká. Tyto naše kapsle s vitamínem C zkrátka posunou váš pocit tělesné a duševní pohody na další, vyšší úroveň. A ještě jedna důležitá věc: U nás si nemusíte dělat starosti, jaké další přídatné látky se v kapslích skrývají. Vitamín C, který "dostáváte" od nás, je stoprocentně přírodní a veganský, protože pochází ze zcela přírodního zdroje. Tím je ovoce Camu Camu, ve kterém se skrývá 40krát více vitamínu C než v pomeranči!

Kromě kapslí s přírodními hořkými látkami a vitamínem C najdete v našem eshopu spoustu dalších výrobků, které se navzájem skvěle doplňují. Co byste po ránu říkali na šálek lahodného čaje s přírodními hořčinami? Nebo se s příchodem večera ve vás probouzí nezkrotný mlsal, kterému nelze utéct a vždycky vás dostane? V tom případě možná potřebujete silného pomocníka: naše hořké kapky BitterLiebe. Obsahují přírodní hořké látky z patnácti různých bylinek té nejvyšší kvality a jsou ideální po každém jídle. Aktivují totiž receptory na hořkou chuť, a tělo tak dostane jasný povel, že má začít trávení. Kromě toho hořká chuť představuje přirozený protipól ke sladké chuti, a proto pomáhá snížit nezvladatelnou chuť na sladké. Pro více informací ohledně použitých bylinek nahlédněte do našeho Lexikonu.

Značka BitterLiebe - od základu dobré
Jakmile jde o zdraví, neměli bychom dělat žádné kompromisy. Naše tělo je chrámem naší duše, proto o něj pečujme! Protože jiné nemáme. My z BitterLiebe k tomu rádi používáme sílu přírody a rádi bychom ji přivedli zpátky do povědomí lidí. Jaký by tedy měl být váš nový životní styl? No samozřejmě takový, aby měl prokazatelné pozitivní účinky na zdraví.

V porovnání s jinými preparáty v těch našich nenajdete žádné chemické látky či plnidla. Kromě toho při výrobě našich produktů dbáme na udržitelné zdroje, a tak se k vám i kapsle Bitter Immun Komplex obohacené o vitamín C dostanou ve skleněném obale. Přírodní vitamín C od BitterLiebe znamená udělat něco dobrého pro sebe a své zdraví.

Tak na co ještě čekáte? Objednejte si kapsle Bitter Immun Komplex s vitamínem C a vyzkoušejte sílu přírodních hořčin. A pokud vás z naší nabídky zaujaly i další produky, nebojte se je také vyzkoušet a vzájemně zkombinovat. Pozvěte neobyčejnou sílu samotné přírody k sobě domů - spolu s námi, BitterLiebe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: