Kapsle pro udržení acido-bazické rovnováhy – balení na 1 měsíc (120 kapslí)

Potravinový doplněk.

Hořké látky plus přírodní minerální látky pro udržení acido-bazické rovnováhy v těle.

Obsahuje 12 vybraných rostlinných látek s přirozeně se vyskytujícími hořkými látkami a minerálními látkami.

✅ zinek přispívá ke správnému metabolismu kyselin a zásad během trávení
✅ vápník podporuje správnou funkci trávicích enzymů
✅ pro váš celkový dobrý pocit

MADE IN GERMANY. Vyrobeno v Německu. Všechny naše produkty značky BitterLiebe pocházejí z Německa a zde také byly s tou největší pečlivostí vyrobeny. Látky v nich obsažené jsou vždy testovány na přítomnost těžkých kovů a pesticidů, a tak si můžete být jisti, že se k vám dostane výrobek skutečně té nejvyšší kvality.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 95
475 Kč
Kapsle pro udržení acido-bazické rovnováhy – balení na 1 měsíc (120 kapslí)

Je zapotřebí více hořké chuti!
Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte svému tělu správnou acido-bazickou rovnováhu. Nevyrovnaný poměr kyselin a zásad v našem organismu může být zdrojem celé řady potíží. A vše začíná už stravou: přijímáme příliš mnoho okyselujících potravin, zatímco těch zásaditých mnohem méně. Tím své vlastní tělo neustále vyvádíme z přirozené rovnováhy, protože je příliš zaneprázdněné kyseliny odbourat.

A právě tehdy vstupují do hry naše nové kapsle Bitter Basen Komplex. Jejich základem jsou samozřejmě přírodní hořčiny (přirozeně se vyskytující hořké látky), které na naše tělo mají tak či tak zásaditý efekt, nově jsou však kapsle obohaceny o minerální látky, jako je zinek a vápník. Tyto prvky samy o sobě zcela přirozeným způsobem pečují o nastolení rovnováhy kyselin a zásad v těle a pomáhají v něm nastolit více zásadité prostředí.

V důsledku stále častějšího průmyslového zpracování potravin a výroby hotových pokrmů z naší stravy hořká chuť zcela vymizela. Primárně hořké potraviny, například salát rukola, už dávno nechutnají tak hořce, protože z nich byly hořčiny odstraněny.

Naše chuťové pohárky proto už nejsou na hořkou chuť zvyklé, i když přirozeně se vyskytující hořké látky mají na naše zdraví prokazatelně dobrý vliv. Pro zdravou a vyváženou stravu jsou hořké látky smysluplným doplňkem. 

Naše kapsle Bitter Basen Komplex představují unikátní kombinaci přírodních hořčin ve vysoké koncentraci – vše jednoduše pohromadě a ve formě pohodlných kapslí. Jsou veganské a 100% přírodní, bez umělých pojiv a dalších aditiv.

Díky jejich praktické formě jsou kapsle ideální k užití před každým větším jídlem, ať už jde o oběd nebo večeři.

Doporučené dávkování
Doporučujeme užívat čtyřikrát denně jednu kapsli před jídlem, dostatečně zapít vodou.

Upozornění
Potravinové doplňky by se neměly používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Udržujte mimo dosah dětí, není určeno pro děti a těhotné či kojící ženy. Výrobek skladujte na chladném, suchém a temném místě. 

Kombinovatelnost s dalšími produkty obsahujícími přírodní hořčiny
Kapsle Bitter Basen Komplex můžete kombinovat s našimi dalšími produkty obsahujícími přírodní hořké látky, například s kapkami nebo kapslemi BitterLiebe. Doporučené dávkování u jednotlivých produktů zůstává stejné, i když jich užíváte více najednou.

Složení
Kvalitu všech našich výrobků BitterLiebe opravdu velmi střežíme a dbáme na to, aby vždy byla excelentní:

✅ vždy z vybraných přírodních bylin

✅ obsahují pouze 100% přírodní látky

✅ veganské a bez lepku

✅ bez dalších aditiv

Složení:
Mořská řasa Lithothamnium calcareum (31,6 %)1; sušená kokosová voda (21,1 %)2; pomocná látka: hydroxypropylmethylcelulóza (nosič); hydroxid hořečnatý (12,9 %); extrakt z bambusu (5,1 %)3; citronan trisodný dihydrát (4,8 %); extrakt z petrželové natě (1,6 %); extrakt z listů čekanky (1,6 %); extrakt z grapefruitu (1,6 %)4; extrakt z plodů černého rybízu (1,6 %); extrakt z listů kvajávy (1,2 %)5; extrakt ze semen fenyklu (0,8 %); extrakt ze zázvoru (0,8 %)6; extrakt z listů šalvěje (0,8 %); extrakt ze špenátu (0,8 %)

1 obsahuje vápník; 2 obsahuje draslík; 3 obsahuje křemík; 4 obsahuje naringin; 5 obsahuje zinek; 6 obsahuje gingerol 

Obsah látek

4 kapsle denně

% RHDP*

Vápník

300 mg

38

Hořčík

135 mg

36

Křemík

56 mg

**

Draslík

40 mg

2

Sodík

35 mg

**

Naringin (flavonoid obsažený v grapefruitu)

22,5 mg

**

Gingerol (přírodní látka obsažená v zázvoru)

5 mg

**

Zinek

1,5 mg

15

* RHDP = referenční hodnota denního příjmu dle dodatku XIII, část A, č. 1 nařízení EU č. 1169/2011
** není stanovena žádná referenční hodnota denního příjmu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: