Spalovač tuků BitterLiebe – balení na 1 měsíc (90 kapslí)

Potravinový doplněk.

Bitterstoff-Stoffwechsel*-Komplex: hořké látky plus přírodní vitamíny, minerální látky a cholin pro zdravou látkovou výměnu.*

Obsahuje 17 vybraných rostlinných látek s přirozeně se vyskytujícími hořkými látkami a minerálními látkami.

✅ cholin a zinek přispívají ke správnému metabolismu tuků
✅ cholin pro správnou funkci jater
✅ pro váš celkový dobrý pocit
✅ 100% přírodní a veganské

MADE IN GERMANY. Vyrobeno v Německu. Všechny naše produkty značky BitterLiebe pocházejí z Německa a zde také byly s tou největší pečlivostí vyrobeny. Látky v nich obsažené jsou vždy testovány na přítomnost těžkých kovů a pesticidů, a tak si můžete být jisti, že se k vám dostane výrobek skutečně té nejvyšší kvality.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 104
875 Kč
Spalovač tuků BitterLiebe – balení na 1 měsíc (90 kapslí)
220301 Stoffwechsel Komplex
Novinka

Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte si porci cholinu na podporu metabolismu tuků. Nové kapsle BitterLiebe Plus Bitter Stoffwechsel* Komplex představují perfektní doplněk vaší denní porce zdraví.

Máte pocit, že látková výměna* ve vašem těle běží jen na půl plynu? Chcete ji nějakým přírodním způsobem povzbudit? Pak byste se měli zaměřit na svůj svůj metabolismus* a pořádně ho rozproudit.

A právě tehdy vstupují do hry naše nové kapsle Bitter Stoffwechsel* Komplex. Jejich základem jsou samozřejmě přírodní hořčiny (přirozeně se vyskytující hořké látky), nově jsou však kapsle obohaceny o vitamíny, minerály, stopové prvky a především cholin, které výrazně přispívají ke správné látkové výměně a tím také podporují vaši štíhlou linii. Například obsažený zinek podporuje metabolismus cukrů a stará se o lepší zpracování a využití makroživin.

V důsledku stále častějšího průmyslového zpracování potravin a výroby hotových pokrmů z naší stravy hořká chuť zcela vymizela. Primárně hořké potraviny, například salát rukola, už dávno nechutnají tak hořce, protože z nich byly hořčiny odstraněny.

Naše chuťové pohárky proto už nejsou na hořkou chuť zvyklé, i když přirozeně se vyskytující hořké látky mají na naše zdraví prokazatelně dobrý vliv. Pro zdravou a vyváženou stravu jsou hořké látky smysluplným doplňkem.

Naše kapsle Bitter Stoffwechsel* Komplex představují unikátní kombinaci přírodních hořčin ve vysoké koncentraci – vše jednoduše pohromadě a ve formě pohodlných kapslí. Jsou veganské a 100% přírodní, bez umělých pojiv a dalších aditiv.

Díky jejich praktické formě jsou kapsle ideální k užití před každým větším jídlem, ať už jde o oběd nebo večeři.

* cholin přispívá ke správnému metabolismu tuků

Doporučené dávkování
Doporučujeme užívat třikrát denně jednu kapsli před jídlem, dostatečně zapít vodou.

Upozornění
Potravinové doplňky by se neměly používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Udržujte mimo dosah dětí, není určeno pro děti a těhotné ženy. Výrobek skladujte na chladném, suchém a temném místě.

Kombinovatelnost s dalšími produkty obsahujícími přírodní hořčiny
Kapsle Bitter Stoffwechsel* Komplex můžete kombinovat s našimi dalšími produkty obsahujícími přírodní hořké látky, například s kapkami nebo kapslemi BitterLiebe. Doporučené dávkování u jednotlivých produktů zůstává stejné, i když jich užíváte více najednou.

Složení
Kvalitu všech našich výrobků BitterLiebe opravdu velmi střežíme a dbáme na to, aby vždy byla excelentní:
✅ vždy z vybraných přírodních bylin
✅ obsahují pouze 100% přírodní látky
✅ veganské a bez lepku
✅ bez dalších aditiv

Složení:
pomocná látka: hydroxypropylmethylcelulóza; extrakt ze zeleného čaje (14,3 %)1; cholin-L-bitartrate (11,5 %); extrakt ze zelené (nepražené) kávy (11,5 %)2; extrakt z hořkého melounu (10,0 %)3; extrakt z hořkého pomeranče (6,4 %)4; extrakt z kůry skořice (5,7 %); extrakt ze zázvoru (4,3 %)5; extrakt z ostropestřce mariánského (3,6 %)6; extrakt z grapefruitu (2,9 %)7; extrakt ze ženšenu (2,9 %)8; extrakt z kurkumy (2,9 %)9; extrakt z listů kvajávy (2,1 %)10; extrakt z mořské řasy kelpa (1,7 %)11; extrakt z chilli (0,6 %); vitamín B6 (0,5 %); vitamín B2 (0,4 %); D-biotin

1 obsahuje polyfenol; 2 obsahuje kyselinu chlorogenovou; 3 obsahuje charantin; 4 obsahuje synefrin; 5 obsahuje gingerol; 6 obsahuje silymarin; 7 obsahuje naringin; 8 obsahuje ginsenosid; 9 obsahuje kurkuminoid; 10 obsahuje zinek; 11 obsahuje jód 

Obsah látek

3 kapsle denně

% RHDP*

Polyfenol

225 mg

**

Kyselina chlorogenová

140 mg

**

Cholin-L-bitartrate

82,5 mg

**

Silymarin (látka obsažená v ostropestřci)

50 mg

**

Kurkuminoid (látka obsažená v kurkumě)

47,5 mg

**

Ginsenosid (sloučenina obsažená v ženšenu)

40 mg

**

Naringin (flavonoid obsažený v grapefruitu)

22,5 mg

**

Charantin (přírodní látka obsažená v hořkém melounu)

17,5 mg

**

Gingerol (přírodní látka obsažená v zázvoru)

15 mg

**

Riboflavin (vitamín B2)

7,0 mg

500

Vitamín B6

7,0 mg

500

Synefrin (přírodní „spalovač tuků“ obsažený v citrusech)

6,7 mg

**

Zinek

1,5 mg

15

Biotin (vitamín B7)

250 μg

500

Jód

150 μg

100

* RHDP = referenční hodnota denního příjmu dle dodatku XIII, část A, č. 1 nařízení EU č. 1169/2011
** není stanovena žádná referenční hodnota denního příjmu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: