Kapsle na trávení BitterLiebe - balení na 1 měsíc (90 kapslí)

Potravinový doplněk.

Sedm účelně kombinovaných rostlinných látek s přirozeně se vyskytujícími hořkými látkami obohacenými o vápník z červené mořské řasy.

✅ vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů
✅ vápník přispívá k normální funkci látkové výměny
✅ perfektní po jídle

MADE IN GERMANY. Vyrobeno v Německu. Všechny naše produkty značky BitterLiebe pocházejí z Německa a zde také byly s tou největší pečlivostí vyrobeny. Látky v nich obsažené jsou vždy testovány na přítomnost těžkých kovů a pesticidů, a tak si můžete být jisti, že se k vám dostane výrobek skutečně té nejvyšší kvality.

Dostupnost Skladem
Kód: 84
375 Kč
Kapsle na trávení BitterLiebe - balení na 1 měsíc (90 kapslí)

Chcete využít sílu hořčin (hořkých látek), ale nejste příliš velcí příznivci hořké chuti jako takové? Vyzkoušejte naše kapsle BitterLiebe.

Receptory pro hořkou chuť nejsou pouze na jazyku, ale vyskytují se i v gastrointestinálním (žaludečně-střevním) traktu. A co naše kapsle BitterLiebe obsahují navíc kromě hodnotných hořkých látek, je také vápník získaný z červené řasy. Protože právě vápník přispívá k normální funkci trávicího systému.

Naše kapsle BitterLiebe obsahují pouze ty nejcennější a nejhodnotnější hořké látky ze sedmi vybraných přírodních bylin plus jsou obohacené o vápník z červené mořské řasy. A jako ostatně všem produktům značky BitterLiebe, i těmto kapslím je garantován jejich veganský původ.

Díky jejich praktické formě jsou kapsle ideální k užití před každým větším jídlem, ať už jde o oběd nebo večeři.

Protože se do těla hořké látky díky jejich formě v kapslích uvolňují až v trávicím traktu a ve střevě, může ve srovnání s kapkami BitterLiebe trvat poněkud déle, než začnou působit. Pro nejlepší účinky doporučujeme užívat kapsle dlouhodoběji.

Doporučené užívání
Doporučujeme užívat třikrát denně jednu kapsli před jídlem, dostatečně zapít vodou.

Upozornění

Potravinové doplňky by se neměly používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Udržujte je mimo dosah dětí. Výrobek skladujte na chladném, suchém a temném místě.

Kombinovatelnost s dalšími produkty obsahujícími přírodní hořčiny

Kapsle BitterLiebe můžete kombinovat s našimi dalšími produkty, například s kapkami BitterLiebe. Doporučené dávkování u jednotlivých produktů zůstává stejné, i když jich užíváte více najednou.

Složení

Prášek z červené mořské řasy Lithothamnium calcareum (obsahuje vápník) - 33,9 %; pomocná látka: hydroxypropylmethylcelulóza; kořen pampelišky, prášek z artičoku, kořen hořce, mletá nať pelyňku, výtažek z ostropestřce, mletá pomerančová kůra, mletá nať jablečníku.

Obsah látek

3 kapsle denně

% RHDP*

Calcium (vápník)

180 mg

22,5

Silymarin (látka obsažená v ostropestřci)

50 mg

**

Cynarin (látka obsažená v artyčoku)

7,5 mg

**

Flavonoidy

4 mg

**

* ** RHDP = referenční hodnota denního příjmu dle dodatku XIII, část A, č. 1 nařízení EU č. 1169/2011
** není stanovena žádná referenční hodnota denního příjmu

MADE IN GERMANY. Vyrobeno v Německu. Všechny naše produkty značky BitterLiebe pocházejí z Německa a zde také byly s tou největší pečlivostí vyrobeny. Látky v nich obsažené jsou vždy testovány na přítomnost těžkých kovů a pesticidů, a tak si můžete být jisti, že se k vám dostane výrobek skutečně té nejvyšší kvality.

Kapsle BitterLiebe mohou obsahovat stopové množství korýšů, měkkýšů a ryb a produktů z nich vyrobených.

 

Kapsle BitterLiebe - minimum hořkosti, ale velký účinek

Rádi byste do svého jídelníčku zařadili více hořkých látek, ale trochu se obáváte hořké chuti jako takové? Tak právě pro vás jsou naše kapsle jako dělané! Díky nim se nemusíte vzdávat síly přírody obsažené v osmi vybraných a účelně zkombinovaných rostlinných látkách. Jsou určené právě pro ty z vás, kdo si naše potravinové doplňky značky BitterLiebe teprve osaháváte a díky třikrát denně spolknuté kapsli si chcete zlepšit svůj zdravotní stav.

Protože jsou v současné době z většiny potravin hořké látky, takzvané hořčiny pravidelně odstraňovány, je naše tělo víc než kdy jindy odkázáno tyto látky a jejich moc a sílu získat z jiných rostlinných látek. Díky našim chuťově neutrálním kapslím můžete tuto sílu přivést zpátky do svého každodenního života, aniž byste ovšem museli polykat hořké kapky nebo nebo přijít do kontaktu s hořkým práškem. A to i přes to, že jsou chuťově celkem lahodné. Naše kapsle obsahující zdraví prospěšné hořčiny jednoduše slupnete a zapijete čerstvou jablečnou šťávou nebo minerální vodou, čímž se dostanou přesně tam, kde je jich zapotřebí: do vašeho těla, které zcela jistě potřebuje mnohem víc hořkých látek.

Zcela přírodní a bez lepku

Zaujali jsme vás? Pak se s vámi milerádi podělíme o to, co od našeho zcela jedinečného prášku s hořkými látkami obsaženými v kapslích můžete očekávat. Začneme uvnitř: ze všeho nejdřív je zapotřebí zdůraznit, že každá naše kapsule je zcela veganská, a neobsahuje tedy žádný živočišný produkt. Běžné kapsule se bohužel stále ještě vyrábějí z želatiny nebo obsahují jiné plnicí látky - ne tak u nás! A tak jestliže máte nějakou potravinovou alergii nebo nesnášenlivost či dáváte veganskému způsobu života přednost čistě jen tak, původ kapslí vás nemusí odradit, a vy tak můžete naše kapsle BitterLiebe bez sebemenších pochyb zařadit do svého jídelníčku.

Prášek uvnitř je složen pouze z přírodních rostlinných látek, žádný cukr nebo další přísady. Náš cíl totiž byl vyrobit a přinést na trh naprosto jedinečný a nezaměnitelný produkt: hořké látky v kapslích, a nabídnout vám tak možnost zlepšit svůj zdravotní stav pomocí ryze přírodního potravinového doplňku bez dalších přísad.

A toho také můžete velmi jednoduše dosáhnout, budete-li užívat doporučené množství tří kapslí denně spolu s vaším jídlem. Jíte-li denně pouze dvě jídla, třetí kapsli jednoduše zapijte velkou sklenicí vody nebo přírodním jablečným džusem.

Jak náš potravinový doplněk působí?

To je dobrá otázka a také zcela na místě. U kapek BitterLiebe pocítíte okamžitě, jakmile se receptory chuťových pohárků na vašem jazyku aktivují poté, co si do úst kápnete požadované množství kapek. A také superpotravina, prášek BitterLiebe za sebou zanechá typickou hořkou pachuť. Co ale kapsle?

Ty spolu s vaší potravou cestují až do nejhlubších hlubin vašeho těla a tam čekají, až se rozpustí a jejich obsah bude uvolněn. Ano, slyšíte velmi dobře: naše tělo totiž může hořké látky přijímat nejenom pomocí chuťových pohárků na jazyku, ale také pomocí receptorů na hořké látky, které se nacházejí v trávicím traktu. I tam se vyskytují, také jsou důležité a tak rády by se seznámily s našimi kapslemi, respektive tím, co je uvnitř nich. 

Velká výhoda našich kapslí je, že se rozpouštějí skutečně až během trávení, a tak prášek, který je uvnitř nich, je zužitkován právě tehdy a rovnou, přímo. Běžné kapsle se totiž bohužel rozpouštějí už mnohem dříve, než se dostanou tam, kde jejich obsah může odvést svou práci. Ten tak z těla odchází naprosto nevyužitý. Jak je vidět, není kaple jako kapsle. 

Zlepšete svůj zdravotní stav pomocí kapslí s hořkými látkami

Jako děti, nesnili jste snad o kouzelné zemi plné sladkých jídel od rána do večera a sladkostí, kam jen oko dohlédne? Ale to, co je pro dítě sen, pro nás a naše tělo spíš představuje noční můru - a je jedno, kolik nám je let. Je ovšem smutnou pravdou, že se naše současné stravovací návyky takové "vysněné zemi" velmi nebezpečně přibližují. Bohužel spolu s tím, jak konzumujeme příliš hotových jídel a průmyslově zpracovaných potravin, se do našeho těla dostává i ohromné množství cukru, který ale v takové míře pro náš organismus představuje velkou zátěž a těžko jej zpracovává. Žádný div, že neustále narůstá počet lidí s trávicími problémy. Proč svému tělu nedopřát malou přestávku a naopak ho při zpracování potravy nepodpořit?

Vypadá to nemožně a zní to jako příliš velká práce? Na první pohled to tak možná skutečně vypadá, ale naštěstí opak je pravdou. Pomoci svému tělu cítit se dobře jde celkem snadno, pokud mu obstaráte dostatek důležitých hořkých látek. Ale nejenom ty; naše kapsle BitterLiebe jsou navíc obohaceny o přírodní vápník získaný z červené mořské řasy. A co je na vápníku tak důležité? Tento prvek totiž přispívá k normální funkci trávicích enzymů a podporuje látkovou výměnu. Vápník z červené mořské řasy má ovšem ještě další výhody: protože je získáván naprosto z přírodního zdroje, neobsahuje tedy laktózu, fruktózu, lepek nebo histamin.

Trpíte nesnášenlivostí na určité potraviny nebo jste vegani? S těmito zcela veganskými kapslemi obsahujícími naprosto unikátní kombinaci hořkých látek obohacených o přírodní vápník můžete jen získat. Naše kapsle BitterLiebe se tak stanou vaším novým společníkem v kuchyni, kterého prostě "musíte mít".

Co tedy nesmí chybět na vašem jídelním stole? Lahodné a zdravé jídlo, sůl, pepř - a od teď už i naše kapsle BitterLiebe obsahující hořčiny. Přejeme vám dobrou chuť! A příjemné zažívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.206 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: